درباره محصولات

درباره شیر های گیوتینی

شیر های گیوتینی (چاقویی)

Knife Gate Valves

شیر های چاقویی جهت مصارف عمومی در صنایع کاغذ، مقوا، کارخانجات قند، کارخانجات مواد خمیری و غلیظ، مواد غذایی و پودر، کارخانجات مواد شیمیایی، معادن و دیگر صنایع طراحی شده اند.

بدنه شیر ها دو تکه بوده و با افزایش ضخامت در قسمت تماس با فلنچهای طرفین تقویت شده و مقاومت بیشتر شیر را باعث میشود؛ متریال بدنه از جنس چدن خاکستری و یا استنلس استیل و گیت استنلس استیل میباشد. در صورت سفارش از جنس پی وی سی و غیره نیز ساخته میشود.با توجه به قرار گرفتن و حرکت گیت بین دو قطعه بدنه سهولت در تعمیر و نگهداری فراهم میشود.

مکانیزم آب‌بندی

طراحی منحصر به فرد مکانیکی شیر باعث میشود که گیت استنلس استیل در داخل بدنه شیر نشسته و رینگهایی از جنس EPDM در تمام مدخل بدنه آب‌بندی خوبی فراهم نماید.

گیت استنلس استیل در دو طرف پولیش شده تا از جمع شدن مواد و صدمه به گیت جلوگیری شود و از حرکت روان برخوردار باشد و همچنین در قسمت انتهایی تراشکاری شده تا بصورت تیغه ای در داخل مواد غلیظ و جامد و پودر نفوذ کند و به بستن مناسب شیر کمک نماید. شیر ها از نوع دستی و پنوماتیکی آماده تحویل میباشند و یا طبق سفارش به صورت موتوری، سلونوئید و غیره آماده میشوند.

اطلاعات فنی

Technical Information

Maximum Working Pressure
PN
10 bar
6 bar
5 bar
4 bar
DN

50 – 250 mm (2″ – 10″)

300 – 400 mm (12″ – 16″)

450 mm (18″)

500 – 600 mm (20″ – 24″)

کلیه شیرها طبق استاندارد بین المللی DIN میباشند.

این شرکت با دانش فنی و مهندسی بالا توانایی طراحی و ساخت شیرهای گیوتینی بالاتر از سایز 24 اینچ تا 40 اینچ را مطابق با درخواست مشتری به صورت سفارشی با بهترین متریال را دارد.